صفحه اصلي گا لري تصوير ارتباط با ما اطلاعات تماس  
رسول خدا (ص)، پرستار را در قيامت، هم نشين ابراهيم خليل مي دانند و مي فرمايند: «هر كس يك شبانه روز از بيماري پرستاري كند، خداوند او را با ابراهيم خليل محشور مي‌كند».
عکس روز
دانشكده
ســـــایت های مرتبط
همايش ملي ارتقاء سلامت فرد ، خانواده و جامعه
اخبار
جلسه مشترك دانشجويان و مديران گروههاي پرستاري و مامايي
مشكلات كاراموزي و كارورزي رشته هاي پرستاري و مامايي در جلسه مشترك دانشجويان با مديران گروه هاي پرستاري و مامايي بررسي شد.  
به گزارش روابط عمومي دانشكده پرستاري و مامايي دانشگاه ازاد اسلامي خوراسگان، ظهر روز يكشنبه مورخ 1397/09/25 جلسه بررسي مشكلات كاراموزي و كارورزي رشته هاي پرستاري و مامايي برگزار گرديد.
طي اين جلسه كه با حضور مديران گروه هاي كارشناسي پرستاري و مامايي، مسيولين باليني كاراموزي و كارورزي و دانشجويان اين رشته برگزار شد، مشكلات كاراموزي و كارورزي مورد بررسي قرار گرفت.
در طول اين جلسه دانشجويان كارشناسي رشته هاي پرستاري و مامايي به طرح مشكلات پيشروي كاراموزي پرداختند و پس از بررسي مشكلات توسط مديران گروه و مسيولين كاراموزي و كارورزي تصميماتي در خصوص رفع مشكلات گرفته شد كه پس از طرح تصميمات مذكور در شوراي اموزشي دانشكده و در صورت تصويب به مرحله اجرا خواهد رسيد.
جلسه مشترك دانشجويان و مديران گروههاي پرستاري و مامايي
۱۳۹۸ دوشنبه ۱ مهر
ورود اعضاء
شناسه کاربري
کلمه رمز

کدامنیت  forget کلمه رمز را فراموش کرده ام
register ثبت نام

تعداد بازدیدکنندگان امروز 16 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 130 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 76974 تعداد کاربران بر خط 75 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
www.khuisf.ac.ir
Powered by DorsaPortal